White label entity type (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: Other
jv: Liyané

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi
