White label entity type (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Other
ka: სხვა
