White label entity type (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
