White label entity type (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: User
pt: Usuário

en: Creation date
pt: Data de criação

en: Other
pt: Outros

en: Date created
pt: Data de criação

en: Date changed
pt: Data de alteração

en: Full page
pt: Página completa
