White label entity type (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: User
ru: Пользователь

en: Creation date
ru: Дата создания

en: Other
ru: Другое

en: Date created
ru: Дата создания

en: Date changed
ru: Дата изменения

en: Full page
ru: Полная страница
