White label entity type (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: Other
sk: Ostatné

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Date changed
sk: Dátum zmenený
