White label entity type (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник
