White label entity type (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: User
sv: Användare

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Other
sv: Övriga

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Date changed
sv: Ändrad datum

en: Full page
sv: Hela sidan
