White label entity type (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: User
te: వాడుకరి

en: Other
te: ఇతర
