White label entity type (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Other
th: อื่นๆ

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Date changed
th: วันที่เปลี่ยนแปลง
