White label entity type (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: User
ur: صارف
