White (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Footer
af: Onderskrif

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
