White (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Footer
ca: Peu

en: White
ca: Blanc

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Secondary menu
ca: Menú secundari
