White (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Footer
da: Sidefod

en: White
da: Hvid

en: You are here
da: Du er her

en: Sidebar Left
da: Venstre sidepanel

en: Sidebar Right
da: Højre sidepanel

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Secondary menu
da: Sekundær menu
