White (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: White
el: Λευκό

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού
