White (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Footer
et: Jalus

en: White
et: Valge

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü
