White (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Footer
fi: Alatunniste

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko
