White (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Footer
hi: पादलेख

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम
