White (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង
