White (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
