White (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Footer
lv: Kājene

en: White
lv: Balts

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne
