White (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
