White (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: White
oc: Blanc

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Secondary menu
oc: Menú segondari
