White (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Footer
pl: Stopka

en: White
pl: Biały

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych
