White (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Footer
pt: Rodapé

en: White
pt: Branco

en: You are here
pt: Está aqui

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Secondary menu
pt: Menu secundário
