White (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Footer
sk: Päta

en: White
sk: Biela

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu
