White (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: White
tr: Beyaz

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Secondary menu
tr: İkincil menü
