White (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Footer
bg: Под черта

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
