White (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Footer
cs: Patička

en: White
cs: Bílá

en: You are here
cs: Jste zde

en: Sidebar Left
cs: Levý boční panel

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu
