White (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: White
gl: Branco

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Secondary menu
gl: Menú secundario
