White (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Footer
hr: Podnožje

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik
