White (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
