White (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Footer
nl: Voet

en: White
nl: Wit

en: You are here
nl: U bent hier

en: Sidebar Left
nl: Linker zijbalk

en: Sidebar Right
nl: Rechter zijbalk

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Secondary menu
nl: Secundair menu
