White (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Footer
ru: Подвал

en: White
ru: Белый

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Sidebar Left
ru: Левая боковая панель

en: Sidebar Right
ru: Правая боковая панель

en: Slide show
ru: Слайд-шоу

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню
