White (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Footer
sv: Sidfot

en: White
sv: Vit

en: You are here
sv: Du är här

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny
