White (7.x-2.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: White
he: לבן

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Secondary menu
he: תפריט משני
