White (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Footer
ro: Subsol

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
