White (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Secondary menu
th: เมนูรอง
