Whiteboard (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Settings
bg: Настройки

en: Color
bg: Цвят
