Whiteboard (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Color
el: Χρώμα

en: characters
el: χαρακτήρες
