Whiteboard (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Color
fi: Väri

en: Found
fi: Löydetty

en: characters
fi: merkit
