Whiteboard (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Submit
hi: जमा करें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Color
hi: रंग

en: Found
hi: मिला
