Whiteboard (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Settings
is: Stillingar

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Color
is: Litur
