Whiteboard (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Color
km: ពណ៌

en: characters
km: តួអក្សរ
