Whiteboard (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: characters
kn: ಅಕ್ಷರಗಳು

en: Not Found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ
