Whiteboard (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Settings
ru: Настройки

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Color
ru: Цвет

en: Found
ru: Обнаружено

en: characters
ru: символов
