Whiteboard (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Color
sl: Barva

en: characters
sl: znaki
