Whiteboard (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Color
ta: நிறம்
