Whiteboard (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Settings
be: Налады

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Color
be: Колер

en: characters
be: знакі
