Whiteboard (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Color
bn: রং
